Solidna i dynamiczna rodzinna firma, założona w holenderskim „Achterhoek”, z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem w wielu dziedzinach od wyrobów metalowych do pieców o wysokiej jakości.

Wanders zaczął produkcję w 1968r. w fabryce obróbki metali. Wkrótce przeszedł specjalizację w produkcji kominkowych urządzeń grzewczych. Firma samodzielnie zarządza całym procesem, od zakupu najwyższej jakości materiałów do planowania i logistyki. To pozwala nam osiągnąć bardzo wysoką niezawodność. Ponadto nasi pracownicy zwracają szczególną uwagę na każdy produkt. Oznacza to, że można polegać na gwarantowanym wysokim standardzie montażu i funkcjonalności.Obecnie po ponad 40 latach doświadczenia, "Wanders fires & stoves" jest nowoczesną, zatrudniającą 40 pracowników firmą z rosnącym udziałem w rynku krajowym i zagranicznym. Badania i rozwój zawsze były traktowane priorytetowo. Z tego powodu Wanders posiada szeroką ofertę wysoko technologicznych kominków, które spełniają najwyższe międzynarodowe standardy jakości.

Kominki i piece, które budujemy, zostały zaprojektowane przez naszych projektantów. Poprzez słuchanie potrzeb naszych klientów i ciągłego spojrzenia w przyszłość, każdego roku jesteśmy w stanie opracować nowe, specjalne produkty.W pierwszych latach działalności firma skupiała na rynku holenderskim i niemieckim. Jednak w ostatnich latach nastapił znaczny wzrost eksportu do innych krajów europejskich. W Polsce nasze produkty są oferowane za pośrednictwem firmy TAPIS.PL

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.